Для дому

Затишок, сім’я, тепло – а які асоціації у вас викликає слово «дім»? Це місце, куди ви хочете повертатись, де створюєте власний комфорт, невід’ємною складовою якого є чистота.

У щоденних клопотах по дому ніяк не обійтися без засобів побутової хімії: на кухні, у ванній кімнаті чи спальні. Підібрати пральний порошок, засіб для миття посуду чи вікон займає чимало часу, адже хочеться використовувати лише якісні та оригінальні продукти без шкідливих речовин.

Скористайтесь перевагами, які пропонує Watsons та залиште більше часу для себе. Для постійних покупців та учасників Watsons Club діють різноманітні акційні та спеціальні цінові пропозиції, а серед продуктів нашого асортименту ви з легкістю знайдете той, що підійде саме для вас:

  • засоби для прання: пральні порошки, кондиціонери та ополіскувачі;
  • засоби для прибирання оселі;
  • універсальні мийні засоби;
  • інструменти для прибирання;
  • догляд за взуттям.

Не потрібно витрачати час на похід у супермаркет і пошуки між полицями з товарами, є можливість не тягти важкі та об’ємні пакети. У інтернет-магазині Watsons обирайте необхідні вам товари у зручній навігації серед категорій меню, купуйте побутову хімію та інші товари для дому від провідних європейських та українських брендів Domol, Persil, Losk, Selpak, Fairy, Фрекен Бок. Замовляйте товари за кращою ціною, з доставкою додому та у відділення Нової Пошти, по Києву та Україні.