• Подарунковий сертифікат на 100 гривень

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 665012 Закінчився
100,00 грн
Купити
  • 1 шт
Обираючи у якості подарунка сертифікат Watsons, Ви висловлюєте турботу про смаки та вподобання близької для Вас людини. Отримувач сертифіката якнайкраще знає, що саме йому необхідно, а широкий асортимент товарів мережі допоможе зробити правильний вибір. 
Сертифікати Watsons – це яскрава компактна пластикова карта певного номіналу. На лицьовій стороні картки розміщується інформація про сертифікат та номінал. На звороті – інструкція з використання сертифікату. 
Більш детальну інформацію про положення користування сертифікатом Ви можете знайти на сторінках сайту у розділі «Подарункові сертифікати».
Обирай найкращі подарунки разом з Watsons!
Зверніть увагу, що сертифікат буде автоматично активовано через 3 дні після покупки.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 вересня, 2017
Простий але завжди такий доречний подарунок)))
24 вересня, 2017
Дійсно найкращий варіант
20 червня, 2017
на подарунок те, що треба
19 червня, 2017
отличная идея для подарка. И не надо выбирать))))
12 червня, 2017
Простой но в тоже время креативный и оригинальный подарок))) Понравиться всем))) Отличная идея!