• Мило Isana антибактеріальне

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 764279 Закінчився
15,95 грн
  • 100 г
Мило ретельно очищує руки та завдяки антибактеріальному компоненту фарнізолу знищує бактеріі. До складу мила входять ланолін та кокосова олія, які підтримують рН-баланс навіть якщо ви миєте руки дуже часто. Склад: пальмат натрію, натрій кокоат, вода, гліцерин, запашка, кокосова кислота, фарнезол, ланолін, хлорид натрію, тетрасодіум глютамат диацетат, оксид титану. Застереження: уникати безпосереднього контакту з очима. Тримати далі від дітей! Зберігання: у сухому, провітрюваному приміщенні при темп. від 0°С до 25°С. Мило не повинно зберігатись під прямим сонячним промінням. Країна-виробник: Німеччина

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
31 серпня, 2017
Не плохое мыло, без запаха, благодаря в составе кокосового масла кожу не сушит, хорошо очищает
29 серпня, 2017
Хорошо очищает кожу рук.
2 серпня, 2017
Хорошо мылится.Не имеет резких запахов, я бы даже сказал вообще без запаха.Отличное в использовании.
1 липня, 2017
Мыло абсолютно без запаха, нежно очищает кожу.
1 липня, 2017
захищає на 100 відсотків від бактерій