• Гаманець Miine

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1077739 Закінчився
200,00 грн
Купити
  • 1 шт
Цільова аудиторія:
Гаманець Miine - це стильний аксесуар для сучасної жінки, яка прагне бути особливою. Яскравий дизайн та зручність в одному гаманці. Має відділення для паперових грошей, карток та монет. Зручна застібка надійно закриває гаманець та стильно виглядає. У гаманці Miine знайдеться місце для всього необхідного, при цьому він матиме чудовий вигляд. Хороший вибір для себе або для подарунку. Тримати в сухому прохолодному місці, далі від прямого сонячного проміння. Країна-виробник: Китай.
Склад: поліуретан.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 вересня, 2017
Класичний екземпляр!Класичний образ!А іноді хочеться бути особливою та неповторною,запам'ятатися назавжди:)Велика ймовірність того,що рожевий колір обере ще хтось...і магія загадковості швидко зникне!
8 вересня, 2017
Найдорожчий екземпляр із представленої на сайті лінійки!Але для мене не найкращий,а навпаки якийсь звичайний та неоригінальний(хоча і має яскравий колір)!Я краще б нову сумочку за такі гроші придбала
8 вересня, 2017
Стильный и качественный кошелек, удобный и компактный, можно туда даже телефон поместить и носить как клатч.
1 вересня, 2017
Симпатичный женский кошелечек.
15 серпня, 2017
Красивый и удобный кошелек.