• Гаманець Watsons Сірий Зірки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1098760 Закінчився
180,00 грн
Купити
  • 1 шт
Гаманець Watsons Сірий Зірки своїм спокійним кольором та цікавим малюнком, підкреслить будь-який образ. Він має надійну блискавку та зручний ремінець, завдяки якому його можна носити на руці та використовувати як клач. Висота – 11,5 см, ширина – 20 см, товщина – 1 см. Країна-виробник:

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 вересня, 2017
Принт просто скорює! Дуже елегантний і в той же час доречний у будь-якій ситуації - або просто на кожен день, або як аксесуар до парадного вбрання. І ще і ремінець міцний.
8 вересня, 2017
Очень стильный кошелек. Красивый принт
3 вересня, 2017
Гаманець,звичайно,не з дешевих товарів!Але обравши його всі побачать хто тут справжня зірочка:)Жаль,що нема жодної інформації про товар на сайті(матеріал,виробник,розмір тощо)!А це потрібно для вибору
3 вересня, 2017
Цей гаманець із зірочками такий стильний!Його можна використати як клатч!Неяскравий колір можна поєднати із більшою кількістю кольорів!Таку "зірочку з неба" можна знайти-придбати в улюбленому магазині
1 вересня, 2017
Дуже гарний гаманець. Приємний на колір та з зірочками. Сподобався.А також його плюс в ремінці на руку, який до того ж знімається.