• Засіб для миття посуду Fairy Oxi Соковитий лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 195753 Закінчився
21,10 грн
  • 500 мл

Ви втомилися купувати засіб для миття посуду кожні два тижні? Тоді спробуйте Fairy Oxi! Він дає густу і стійку піну, і тому його не треба додавати так часто, як звичайні засоби.
Формула Fairy Oxi містить мільйони мікробульбашок, що проникають у бруд та видаляють його. До того ж, Fairy Oxi має склад, який м'яко діє на руки, допомагаючи зберігти ліпідний шар шкіри. Він не подразнює шкіру рук та повністю змивається водою. А завдяки ароматичним добавкам, що входять до складу Fairy Oxi, миття посуду перетворбюється на задоволення!  

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 вересня, 2017
Лучшее средство по всем параметрам. Рекомендую к покупке!
10 вересня, 2017
Отличное средство для мытья посуды с приятным лимонным запахом. Густое, экономно расходуется. Рекомендую
30 серпня, 2017
Какое бы средство для мытья посуды не брала на пробу, всё равно возвращаюсь к Fairy.
30 липня, 2017
Хорошие моющие св-ва, густое, из-за чего надолго хватает и, соотв, финанс экономно.
16 липня, 2017
Гель для посуду Fairy проникає у бруд та швидко видаляє його, добре розщеплює жир навіть в холодній воді. Утворює густу піну, яка потім повністю змивається водою з посуду.