• Туалетний папір білий Zewa Deluxe

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 814350 Закінчився
46,95 грн
Купити
  • 4 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тришаровий туалетний папір білого кольору Zewa Deluxe створенний для делікатного очищення та особливого комфорту. Надзвичайно м'який та ніжний, без аромату. Унікальна втулка Aqua Tube, яка з легкістю розчиняється у воді. Склад: 100% целюлоза. Рекомендації щодо зберігання: не зберігати товар у приміщеннях з підвищеною вологістю (допустима норма 65%-70%), поблизу хімічних речовин, поряд з товарами чи продуктами, що мають різкий та специфічний запах.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 серпня, 2017
Папір якісний, але навіть за акційними цінами дорогуватий. Не розумію масової ейфорії щодо можливості змивання втулки - невже так важко її викинути. Найкраще у цьому папері - це тришаровість.
16 серпня, 2017
Класно, що втулку можна змити.
15 серпня, 2017
Якість класна, аромат легкий. Структура ніжна до шкіри, але міцна, втулка змивається) суцільні плюси) 5+
13 серпня, 2017
Хорошая бумага. Приятная, плотная. Конечно, выгоднее покупать по акциям.
9 серпня, 2017
М'який та міцний.