• Туалетний папір білий Zewa Deluxe Ромашка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 814357 Закінчився
46,95 грн
Купити
  • 4 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тришаровий туалетний папір білого кольору Zewa Deluxe з ніжним ароматом ромашки створенний для делікатного очищення та особливого комфорту. Надзвичайно м'який та ніжний. Унікальна втулка Aqua Tube, яка з легкістю розчиняється у воді. Склад: 100% целюлоза. Рекомендації щодо зберігання: не зберігати товар у приміщеннях з підвищеною вологістю (допустима норма 65%-70%), поблизу хімічних речовин, поряд з товарами чи продуктами, що мають різкий та специфічний запах.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 жовтня, 2017
Хороший туалетний папір. Рекомендую.
13 жовтня, 2017
Наряду с прекрасным кач-вом, имхо, удачно подобран запах, вернее его резкость. Покупаем оч редко из-за цены и, в основном, во время приезда некот vip-родственников.)))
13 жовтня, 2017
Хорошая качественная туалетная бумага.Рекомендую!
6 жовтня, 2017
Хороший папір, ціна правда трохи кусюча, правда може воно і вигідніше таку купувати- адже в неї щільність більша і 3 шари, тому витрачається вона економніше
30 серпня, 2017
Папір дуже якісний, але надто дорогий. Купую його тільки по акції.