• Крем для чищення Cif Актив Лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 156679 Закінчився
25,50 грн
  • 250 мл
Крем Cif Актив «Лимон» завжди на варті чистоти вашої оселі! Усі поверхні у вашій оселі засяють, як нові, крем Cif легко поверне їм початкову чистоту і заощадить ваш час для приємніших занять!
Застереження: не використовуйте засіб на лінолеумі, вінілі, алюмінії, металах з гальванопокриттям, одязі, килимах, текстилі, шкірі, шпалерах і дереві. У випадку застосування на делікатних поверхнях, таких як пофарбовані поверхні та поверхні з невідомого металу, а також пошкоджених поверхнях, спочатку спробуйте засіб на непомітній ділянці, не докладайте великих зусиль під час тертя і змийте одразу після застосування. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Уникайте потрапляння в очі та на шкіру. Рекомендується використовувати захисні рукавички. У випадку потрапляння в очі промийте їх великою кількістю води. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 серпня, 2017
Хороий засіб, гарно ощищує поверхню, не псує речі. Задоволена.
12 серпня, 2017
Эффективное средство - не царапает поверхности, помогает отмыть грязь без усилий. Минусов не вижу в нем.
12 серпня, 2017
Одно из лучших средств. Очищает поверхности бережно и быстро.
26 липня, 2017
Рекомендую всем Крем Cif Актив «Лимон» - очень удачное и незаменимое средство в ваной и на кухне. Лимонный запах - классика жанра.
6 липня, 2017
Люблю даний засіб! Постійно його купую. Рекомендую. Незамінний на кухні.