• Засіб для чищення унітазу Domestos Ультра Білий

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 859647 Закінчився
57,95 грн
  • 1 л
Універсальний засіб Domestos — густий та економічний! Domestos ефективно видаляє бруд і вбиває всі відомі мікроби. Густий, багатофункціональний, економічний і неймовірно ефективний. Застереження: не використовувати на металевих поверхнях з емальованим, золотим або хромованим покриттям. Не допускати потрапляння на тканину, меблі, оббивку, килими, оскільки вони можуть пошкодитися. У випадку потрапляння Domestos на такі поверхні протерти їх і ретельно промити водою. Не змішувати з іншими засобами з метою уникнення утворення небезпечного газу (хлору). Перед використанням ознайомитися з маркуванням продукту. Використовувати рукавички і засоби для захисту обличчя і очей. Використовувати лише у добре провітрюваному приміщенні. Не вдихати випари. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Склад: <5%: гіпохлорит натрію, неіоногенні ПАР, мило, запашка. Країна-виробник: Угорщина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 жовтня, 2017
Чистит великолепно,экономичный расход,и действительно,бренд есть бренд. В этом ценовом сегменте,даный товар занимает весьма достойную нишу
17 жовтня, 2017
Пользуюсь этим средством для чистки унитаза!Довольна результатом.Быстро и эффективно справляется со своей задачей.
10 жовтня, 2017
Очень эффективное средство. Концентрированное, экономный расход, хватает надолго. Хорошо освежает и очищает от известкового налета и мочевого камня.
29 вересня, 2017
Відмінний засіб, результатом задоволенй.
21 вересня, 2017
Отличное средство.Бренд есть бренд.Чистит прекрасно.