• Засіб для чищення ванної кімнати Sodasan

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1137638 Закінчився
132,00 грн
Купити
  • 500 мл
Формат продукту:
Спрей для прибирання ванної кімнати Sodasan - засіб, що розроблений для ефективного та делікатного очищення не залишаючи подряпин, а лише гігієнічну чистоту. Видаляє вапняний наліт та сліди від води та мила, надає блиск поверхням. Засоби для прибирання від німецького бренду Sodasan - це виключно органічний склад продукції, а отже безпека для вас та вашої родини. Країна-виробник: Німеччина.
Перед використанням збовтати. Допускається незначний осад натуральних речовин. Розпиліть на поверхню, протріть серветкою чи губкою.
>30% вода, 5–15% рослинний алкоголь, <5% ПАР цукру (неіоногенні ПАР), оцет, лимонна кислота, ефірні олії, що містять цитраль, лімонен, гераніол, ліналоол

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 вересня, 2017
Хорошее средство, ванная блестит.