• Засіб для миття підлоги Sodasan Органічний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1137617 Закінчився
148,00 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Засоби для прибирання від німецького бренду Sodasan - це виключно органічний склад продукції, а отже безпека для вас та вашої родини. Країна-виробник: Німеччина.
Перед використанням збовтати. При сильних забрудненнях використовувати у нерозведеному стані, нанести на губку, потерти забруднену поверхню та змити водою. Зазвичай миючий засіб розводять у воді з розрахунку 25 мл на 5 л води. Кількість миючого засобу залежить від ступеня забрудненості поверхонь.
>30% вода, 15–30% органічне рослинне мило (аніонні ПАР), 5–15% спирт, <5% цитрат, гліцерин

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?