• Засіб для видалення вапняного нальоту Sodasan Органічний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1137624 Закінчився
129,00 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Органічний оцтовий засіб Sodasan розроблений для ретельного прибирання на кухні чи у ванній кімнаті. Рідина для очищення глибоко видаляє вапняний наліт, сліди мила та жиру з керамічних поверхонь та снтехніки. Рідина ефективно бореться з неприємніими запахами! Засіб для видалення вапняного нальоту Sodasan підійде для жорсткої води. Засоби для прибирання від німецького бренду Sodasan - це виключно органічний склад продукції, а отже безпека для вас та вашої родини. Країна-виробник: Німеччина.
Перед використанням збовтати. Нанесіть миючий засіб на поверхню та протріть серветкою. Використовуйте засіб з розрахунку 100 мл на 10 л води.
>30% вода, 15–30% біо оцет*, <5% ПАР цукру (неіоногенні ПАР), цитрат.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?