• Гель для прання Carm для кольорової білизни

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1127369 Закінчився
99,95 грн
Купити
  • 2 л
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Гель для прання Carm для кольорової білизни – це найкращий вибір турботливих жінок. Він ретельно та обережно очищає будь-які тканини та не залишає забруднень. Захищає колір речей та залишає його природнім. У складі має речовини, що перешкоджають утворенню накипу на пральній машині. Має приємний аромат. Ви залишитеся задоволеними, адже Ваш одяг буде чистим, м’яким та свіжим. Країна-виробник: Україна.
Спосіб застосування: прочитайте інструкцію з прання на ярличках речей, які необхідно випрати! Зверніть увагу на максимальну температуру прання! Дозування: для прання у воді м'якої і середньої жорсткості налийте 73 мл гелю (один повний ковпачок з упаковки) в відділення для порошку в пральній машині або прямо на білизну. Для сильно забрудненого одягу використовуйте два ковпачка. При ручному пранні використовуйте 40 мл гелю на 10 л води.
Склад: aqua, anionic surfactants 5-15%, nonionic surfactants 5-10%, amfoteric surfactants <5%, sodium chloride, antifoaming, disodium tetraborate, preservative, parfum, сі 61585, сі 45100.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?