• Гель для прання Sodasan Color Органічний з пом’якшувачем води

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1137582 Закінчився
237,00 грн
Купити
  • 1,5 л
Формат продукту:
Гель для прання Sodasan Color - органічний засіб для прання з істинною німецькою якістю. Формула засобу розроблена для ефективного прання кольорових та чорних речей при будь-яких температурах і навіть у жорсткій воді. Гель починає діяти уже з першої миті, тому може використовуватись для експрес режиму прання. Не містить відбілювачів, зберігає волокна і яскравий колір речей! Органічні складники, безпека для навколишнього середовища і німецька якість – це неодмінно правильний вибір! Країна-виробник: Німеччина.
Перед використанням збовтати. Дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. При середньому забрудненні та середній жорсткості води достатньо 75 мл (2 ковпачка) прального засобу на 1 цикл прання з завантаженням 4–5 кг брудних речей. Зазвичай середня вага брудних речей складає не більше 2–3 кг. В такому разі використовуйте менше миючого засобу. Кількість прального засобу може бути змінена в залежності від важкості забруднення.
>30% вода, 5–15% органічне рослинне мило (аніонні ПАР), ПАР цукру (неіоногенні ПАР), цитрат, сода, <5% рослинний алкоголь, гліцерин, ефірні олії, що містять лімонен, цитраль.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?