• Кондиціонер Silan Sensitive

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1134691 Закінчився
62,50 грн
Купити
  • 925 мл
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Кондиціонер Silan Sensitive добре пом’якшує тканину будь-якого виду. Після використання не викликає ніяких алергій та подразнень. Має ніжний та приємний аромат. Зручна та економна пляшка. Зберігати в недоступному для дітей місці. Країна-виробник: Австрія.
Спосіб застосування: щоб відміряти необхідну дозу засобу, скористайтеся ковпачком флакона. Кондиціонер не потрібно розбавляти водою. Перед початком прання налийте його з пляшки безпосередньо в ковпачок, а звідти перелийте в відсік пральної машини, призначений для рідкого кондиціонера.
Склад: катіонні пар, парфуми, бензизотіазолінон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 жовтня, 2017
Чудовий ополіскувач з приємним запахом.
4 жовтня, 2017
Люблю коли білизна і одяг пахнуть після прання, а цей аромат дуже приємний.
1 жовтня, 2017
Очень нравится этот кондиционер!Приятнейший аромат!
1 жовтня, 2017
Пользуюсь только им, нравится отсутствие запаха на вещах после стирки, смягчение ткани. Не нравится, что постоянно уменьшают объем средства в бутылке за ту же цену.
1 жовтня, 2017
Кондиционер смягчает ткань, запах не резкий, приятный, ткань после использования приятная на ощупь.