• Рідкий плямознищувач Vanish Oxi Action

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 322481 Закінчився
43,95 грн
  • 450 мл

Vanish Oxi Action зберігає сяючу білизну ваших речей і дбайливо видаляє плями вже при 30 °С. Vanish не містить хлор, призначений для усіх типів тканин, у тому числі делікатних, вовни і шовку. Під час прання: 1) додайте до порошку один мірний ковпачок Vanish (100 мл); 2) покладіть мірний ковпачок у пральну машину разом з білизною. Під час замочування: 1) розчиніть один мірний ковпачок Vanish (100 мл) у 4 літрах теплої води (не більше 40 °С); 2) замочіть одяг; 3) для кращого результату залиште одяг у воді не більше ніж на 6 годин (уникайте потрапляння прямих сонячних променів). Під час попереднього оброблення: 1) налийте засіб у мірний ковпачок; 2) використовуйте кульку-дозатор для нанесення на пляму (суміш не має висихати на тканині!). Під час прання дотримуйтеся рекомендацій, вказаних на етикетці текстильних виробів. Склад: 5—15% відбілювач, що містить кисень, неіоногенні та аніонні ПАР; <5% фосфонати, ароматизатор, ціннамаль, цитронелол.Не використовувати разом із засобами, що містять хлор. Перевірити стійкість фарби на непомітній ділянці тканини. Помити і витерти руки після контакту із засобом. У разі потрапляння на шкіру може зумовити тимчасове посвітління. Людям із чутливою шкірою рук рекомендовано користуватися гумовими рукавичками. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Уникати потрапляння бруду та вологи у паковання. Зберігати у захищеному від світла місці.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 вересня, 2017
Отличное средство, хорошо справляется со своей задачей и цена неплохая.
31 серпня, 2017
Непоганий засіб,кращий з того,що є у нас на ринку.з плямами справляється,проте не зі всіма.іноді з застарілими краще справляється,ніж з аналогічними свіжими.можливо траплялась підробка.
10 серпня, 2017
Отлично удаляет пятна и не нужно долго тереть, так что ткань не страдает. Пожалуй, самый лучший вариант!
26 липня, 2017
Перепробывала много пятновыводителей но этот оказался лутшим. В борьбе с пятнами только он.
24 липня, 2017
Дивний засіб, в плані того, що інколи виводить застарілі плями, а інколи і зі свіжими не справляється