• Засіб рідкий для прання Sodasan Color-sensitiv для чутливої шкіри та дитячої білизни

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1137589 Закінчився
237,00 грн
Купити
  • 1,5 л
Формат продукту:
Гель для прання Sodasan Color-sensitive - органічний засіб, що має справжнє німецьке походження. Формула засобу розроблена для ефективного прання кольорових та білих речей при будь-яких температурах і навіть у жорсткій воді. Натуральні складники безпечні навіть для найбільш чутливої шкіри і підійде для прання дитячих речей. Гель починає діяти уже з першої миті, тому може використовуватись для експрес режиму прання. Не містить відбілювачів, бережно ставиться та зберігає волокна і яскравий колір речей! Органічні складники, безпека для навколишнього середовища і німецька якість – це неодмінно правильний вибір! Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?