• Засіб для догляду за підлогою з паркету DOMOL

Код товару 183195 Закінчився
55,95 грн
Місткість
  • 1 л
Доглядає за паркетом, освіжає колір та допомагає ефективно видалити бруд. Захищає поверхню, усуває невеликі подряпини. Застосування: при першому застосуванні необхідно наносити нерозбавлений засіб на чистий і сухий паркет за допомогою вологої ганчірки. Піну, яка утворюватиметься, необхідно рівномірно розподілити по підлозі та дати висохнути. Не ходити по вологій підлозі! Якщо підлога з підігрівом, перед застосуванням засобу необхідно відключити його. При подальшому використанні необхідно розчинити 2 ковпачки (60 мл) засобу у 5 літрах теплої води, протерти підлогу та дати їй висохнути.
Застереження: не додавати засіб у занадто гарячу воду, а також не перевищувати вказане дозування – це може призвести до виникнення нальоту. Тримати в недоступному для дітей місці! Уникати контакту з очима! У разі потрапляння в очі промити проточною водою. Не ковтати! У разі проковтування звернутись до лікаря, показати йому етикетку.
Склад: вода, синтетичні воски, менше 5% неіоногенних ПАР, силіконова олія, консерванти (бензізодіазолінон, метилізодіазолінон), запашка.
Виробник: Німеччина. 

Щоб залишити вiдгук, треба увійти чи зареєструватись

рейтинг та вiдгуки