• Рідкий засіб для делікатного прання Perwoll Ефект відновлення кольору Limited Edition

Код товару 1072202 Закінчився
65,45 грн  93,50 грн
Бути в курсі, коли надійде
Місткість
  • 1 л
У вашому гардеробі є пара улюблених кольорових речей, які втратили свою яскравість? Саме час вдихнути в улюблений одяг нове життя і повернути їй колишню пишність. Експерти популярного бренду Perwoll представляють засіб Renew 3D "Ефект відновлення кольору", призначений для делікатного прання найулюбленіших і найяскравіших речей. Препарат відмінно пере тканини, залишаючи кольори насиченими і глибокими, зберігаючи їх від вицвітання. Пошкоджені й сірі волокна протягом прання згладжуються, кольори повертаються, і ваш улюблений одяг знову сяє!
Склад: вода, 5 - 15% аніонні ПАР; <5% неіоногенні ПАР, мило, фосфонати; ензими; парфуми (Альфа-Ізомет ионон, Бутілфеніл метілпропіонал, гекса Ціннамаль, Лимонен); консерванти- Бензізотіазолінон, метілізотіазолінон).
Спосіб застосування: дозування залежить від ступеня забрудненості речей і типу води, використовуваної для прання. При застосуванні м'якої води і води середньої жорсткості слід використовувати 60мл, 90мл і 120мл, що відповідає слабкому, середньому та сильному ступеню забрудненості одягу. При застосуванні жорсткої води слід використовувати 75мл, 105мл і 135мл, що відповідає слабкому, середньому та сильному ступеню забрудненості одягу. Кількість рідини можна відмірювати ковпачком, ємність якого 110мл.
Країна-виробник: Австрія. 

Щоб залишити вiдгук, треба увійти чи зареєструватись

рейтинг та вiдгуки