• Засіб для догляду за пральними машинами Domol

Код товару 930340 Закінчився
39,95 грн
Купити
Місткість
  • 250 мл
Засіб для догляду за пральними машинами видаляє запах, вапняний наліт та відкладення, особливо у важкодоступних місцях, таких як барабан, гумові ущільнювачі. Компоненти по догляду за гумою підтримують її еластичність протягом тривалого часу, а інгібітори корозії захищають металеві деталі. Гігієнічно очищає пральну машину. При регулярному застосуванні засобу подовжується термін експлуатації машини. Застосування:
1.Вийняти лоток для прального засобу та покласти його на 30хвилин у розчин з 50мл засобу та 4л теплої води (дозувальна шкала знаходиться на боковій стороні пляшки). Після чого промити лоток теплою водою і вставити назад.
2.Очистка гумового уплотнювача та вікна пральної машини - нанести невелику кількість засобу на ганчірку, протерти уплотнювач і вікно, залишити засіб на деякий час, після чого витерти вологою чистою ганчіркою.
3.Після завершення першого та другого етапів вилити рештки засобу (близько 200мл) у відсік для прального порошку і запустити цикл прання при мін. температурі 60°С. Рекомендується використовувати засіб мінімум 2-3 рази на рік. Застереження: Тримати в недоступному для дітей місці. Подразнює очі. Уникати потрапляння в очі! При потраплянні в очі негайно промити великою кількістю води та звернутись до лікаря. Не ковтати! У разі проковтування негайно звернутися за медичною допомогою до лікаря і показати упаковку (етикетку). Зберігання: тримати в сухому місці при температурі від 5 до 30°С. Склад: вода, моногідрат лимонної кислоти, менше 5% неіоногенних ПАР, менше 5% фосфонатів, гліцерин, фосфонат, пропіленгліколь, запашка, інгібітор корозії, гумозахисний агент.

Щоб залишити вiдгук, треба увійти чи зареєструватись

рейтинг та вiдгуки