• Воскові стрічки Beauty Formulas Для депіляції обличчя та зони бікіні

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 128077 Закінчився
69,95 грн
  • 36 шт
Збагачені екстрактом Алое вера та вітаміном Е. Призначені для депіляції волосся на ногах, руках, під пахвами, у зоні бікіні, на обличчі (над верхньою губою), між бровами. Перед використанням обов’язково ознайомтесь з інструкцією та спробуйте стрічку на невеликій ділянці шкіри. Якщо протягом 24 годин не виникло ніякої побічної реакції, Ви можете застосовувати стрічки за призначенням. Для початку краще видаляти волосся на ногах, і тільки згодом, коли Ви впевнитесь у правильності проведення процедури, можна переходити до депіляції волосся у інших ділянках. Якщо шкіра червоніє після використання стрічок– не турбуйтесь, це нормальна реакція організму. Якщо почервоніння супроводжуєтья відчуттям дискомфорту, накладіть холодний компрес. Для найкращого результату довжина волосся має бути 2-5мм. Впевніться, що ваша шкіра суха, чиста та неушкоджена. Застосування: розітріть стрічку між долонями, зніміть захисну плівку та накладіть на шкіру. Злегка притисніть. Через деякий час зніміть стрічку у напрямку проти росту волосся. Та сама стрічка може бути використана декілька разів. Після депіляції залишки воску на шкірі можна видалити за допомогою бавовняної або вовняної ганчірки з будь-яким лосьйоном або олією. Не використовувати воду, спирт або мило, щоб видалити залишки воску. Застереження: не придатні для використання на грудях та у генітальних зонах. Не використовувати у випадку варикозного розширення вен, на пошкодженій шкірі та шкірі з опіками. Також не підходить для використання діабетиками. Тримати далі від дітей! Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Склад: триетилен гліколь розинат, гліцерил розинат, поліетилен, запашка, пентаерітрил тетра-ді-т-бутил гідроксігідроциннамат, олія виноградних кісточок, токоферол, екстракт алое вера, рідкий парафін, токоферил ацетат, ліналоол, гексил циннамал, лимонен, гідроксіізогексил 3-циклогексен карбоксальдегід, Cl47000, Cl61565. Виробник: Великобританія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 вересня, 2017
Помогут только если волоски мягкие. На жестких никак не отразится
31 липня, 2017
Не понравились. Очень неудобные в использовании, со своей задачей справляются плохо.
31 липня, 2017
Хорошие полоски,хватает надолго,только вот приловчиться надо что бы себе делать)
28 липня, 2017
Полоски не очень понравились, плохо клеются, отдирают не все волоски.
14 липня, 2017
Якісні стрічки) мають приємний запах)