• Воскові стрічки для депіляції Superdrug з олією аргани

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 977142 Закінчився
69,90 грн
  • 20 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Стрічки збагачені екстрактом орхідеї, олією аргани та вітаміном Е, швидко видаляють волосся та забезпечують ефект гладенької шкіри протягом 4-х тижнів. До складу входять охолоджуючі серветки до депіляції та серветки після депіляції з мигдальною олією. Ви будете задоволені результатом. Спосіб застосування: підготуйте шкіру за допомогою серветки до депіляції, розігрійте стрічки у долонях, роз’єднайте їх, накладіть на шкіру та злегка притисніть. Для кращого результату довжина волосся має бути від 2 до 5мм. Притримуючи шкіру біля стрічки, зніміть стрічку у напрямку, протилежному росту волосся. Одна і та сама стрічка може використовуватись двічі, або тричі. Перед тим, як розпочати процедуру, впевніться, що ваша шкіра чиста, суха та на ній немає подразнень. Після депіляції використовуйте серветки, що заспокоюють шкіру. Не використовуйте воду, мило або спирт для видалення рештків воску. Застереження: тримати далі від дітей! Не використовувати, якщо ваша шкіра пошкоджена, подразнена, з опіками, якщо у вас варикозне розширення вен. Також стрічки не придатні для використання діабетиками та людьми похилого віку. Після використання стрічок почекайте 24 години, перед тим, як наносити на шкіру дезодорант-антиперспірант та засмагати. Шкіра у зоні бікіні, під пахвами більш чутлива, ніж шкіра на руках або ногах. Тому бажано розпочинати депіляцію на шкірі ніг. Після того, як ви знімете стрічку, можливе почервоніння шкіри та легкий дискомфорт. Ці ознаки мають зникнути через декілька хвилин. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 липня, 2017
нормальное качество.
11 квітня, 2017
мне нравится это средство, хорошо удаляет волос, очень удобно что есть охлаждающие салфетки
6 квітня, 2017
А мне понравились эти восковые полоски!В принципе, они на уровне с VEEt, только на порядок дешевле!Плюс ко всему в комплекте идут салфетки для до и после депиляции!
31 березня, 2017
Не надто ефективні стрічки для депіляції. Проблема в тому, що деякі з них важко роздвоїти, оскільки часто віск залишається лише на одній половинці. Сам віск досить липкий і важко видаляється з шкіри.
8 березня, 2017
Не надто ефективні стрічки для депіляції. Проблема в тому, що деякі з них важко роздвоїти, оскільки часто віск залишається лише на одній половинці. Сам віск досить липкий і важко видаляється з шкіри.