• Піна для гоління Arko Прохолода

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 637670 Закінчився
41,90 грн
  • 200 мл
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Піна для гоління ARKO Прохолода з вітаміном E та спеціальним охолоджуючим компонентом для більш приємного гоління. Забезпечує гладеньке та комфортне "прохолодне" гоління. Склад: aqua, palmitic acid, triethanolamine, stearic acid, butane, propane, laureth-23, parfum, glycerin, sodium lauryl sulfate, hydroxyethylcellulose, isobutane, peg - 23m, peg - 90m, tocopheryl acetate, cilica, benzyl salicylate, hydroxyisohexyl 3-cyclohexone carboxaldehyde, linalool, limonene. Країна-виробник: Туреччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 червня, 2017
Якісна, захищає шкіру від подразнень.
31 травня, 2017
Пена хорошо увлажняет кожу и обеспечивает комфортное бритьё, позволяя бритвенному станку скользить легко и гладко. Хорошо подходит не только мужчинам, но и женщинам.
25 травня, 2017
На свою цену - хорошая.Но хуже,чем джилет.
4 квітня, 2017
Пена хорошо увлажняет кожу, раздражения после неё нет.
1 березня, 2017
Пена обеспечивает комфортное бритьё, достаточно хорошо увлажняет кожу, позволяя бритвенному станку скользить легко и гладко. Хорошо подходит не только мужчинам, но и женщинам.