• Бритва Gillette Venus Embrace з 2 змінними картриджами

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 606044 Закінчився
229,00 грн
  • 1 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Бритва Venus Embrace c 2 змінними картриджами зробить вашу шкіру бездоганно гладкою і ніжною. З цією прекрасною бритвою процес гоління стане приємним святом для вас. З нею ви знайдете досконалу, шовковисту шкіру і ніколи більше не згадаєте про подразнення або сухість шкірного покриву під час гоління. Секрет цієї бритви полягає у 5-ти гострих лезах, укладених в рухому голівку. Вони голять ефективно видаляючи волоски біля самої основи, і в той же час дбайливо і обережно, зберігаючи вашу шкіру від ранок і подряпин. Зволожуюча смужка представленого бритвеного верстата наситить ваш шкірний покрив вологою, захистивши його від сухості і забезпечивши швидке і плавне ковзання бритви. Країна-виробник: США.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 серпня, 2017
Бритва просто ідеальна, Після користування одноразових відчувається колосальна різниця. Не залишає подразнень на шкірі і гоління справді приємне.
26 червня, 2017
Супер. Станка вистачає десь на місяць (залежно від частоти). Не подразнює шкіру, не видираэ волосся, дуже зручна рухома голівка
18 червня, 2017
Отличная бритва, лезвия гладко бреют, не оставляет раздражений.
7 червня, 2017
Очень хорошая и хватает надолго!
21 квітня, 2017
после него кожа гладкая и шелковистая, царапин нету после использования, что очень порадовало