• Бритва Gillette Venus&Olay з 1 змінним картриджем

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 854047 Закінчився
99,00 грн
  • 1 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Відчуй себе богинею! Божественне поєднання для догляду за шкірою сприяє збереженню природної зволоженості шкіри. Має приємний аромат ванільного крему. У 3 рази більше зволоження в гелевих подушечках Olay! Більше не потрібен гель для гоління! Гелеві подушечки Olay містять комплекс зволожуючих і полегшують гоління компонентів, які змащують шкіру для кращого ковзання. П'ять лез, розташованих ближче один до одного зменшують тиск на шкіру під час гоління і роблять цей процес максимально комфортним. Мікрогребні піднімають волоски, захищають шкіру від порізів під час гоління. Країна-виробник: Мексика.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 вересня, 2017
Хороший станок, очень качественный, покупала достаточно давно, лезвия прочные, долго можно пользоваться, не меняя картридж.
19 липня, 2017
Хороша бритва щей зі зміними картреджами))))
12 липня, 2017
Хороша бритва, але гелевих подушечок на довго не вистачає!
10 червня, 2017
У меня такая бритва, купила давненько. Нравится, пользуюсь , покупаю к ней картриджы разные. Очень довольна.
23 травня, 2017
можна зекономити на гелі для гоління