• Бритви одноразові Gillette Blue 2 Plus

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 206008 Закінчився
40,00 грн
  • 5 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Набір одноразових станків Blue II Plus від Gillette - це прекрасне рішення для чоловіків, що віддають перевагу результативному, безпечному і комфортному голінню. Для джентльменів, які не бажають переплачувати при покупці електробритви, а також часто міняти леза звичайного бритвеного станка. Представлені разові бритви зроблять шкіру абсолютно гладкою, захистивши її від можливих подразнень і порізів. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 серпня, 2017
нормальні станки економна упаковка купую чоловікові і сама користуюсь
11 серпня, 2017
Купила мужу упаковку таких станков в качестве дорожного варианта. Если не использовать постоянно, то вполне терпимо, но после Mach 3 эти станки кожа воспринимает гораздо хуже.
25 липня, 2017
удобный вариант бритвы для дорожного использования
23 травня, 2017
отличные станки, хорошо бреют, хватает надолго
1 травня, 2017
Нормальний станок, якщо нічого особливого від нього не очікувати. Подразнень на шкірі не залишає, збриває делікатно, зручна.