• Бритви одноразові Gillette Blue 3

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 802646 Закінчився
72,00 грн
  • 3 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Головка бритви Gillette Blue 3 буквально пливе по вашій шкірі. Її леза легко і невідчутно видаляють найжорсткішу щетину, роблять шкірний покрив бездоганно гладким, не залишаючи ні найменшої подряпини або порізу. Ви також назавжди позбудетесь подразнень і сухості епідермісу,які раніше виникали під час гоління.Рухливі головки і дуже тонкі леза цих бритв м'яко і плавно зрізають волосинки біля самої основи. Зволожуюча смуга представлених станків насичує шкіру вологою і екстрактом алоє вера, зберігаючи від сухості і подразнень. А зручна рукоятка даної бритви має відмінний дизайн, оскільки не вислизає навіть з мокрою руки. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 липня, 2017
Гарна якість. Вистачає на гоління десь на тижнів 8-м не менше.
16 червня, 2017
Очень хорошие и удобные станки, хорошо промываются и дольше можно пользоваться. Только последнее время их трудно найти, не везде продаются и подорожали но среди одноразовых джилетов они лучшие
12 червня, 2017
Отличные станки, одним станком пользуюсь уже около месяца. Иногда дорогие картриджи от Джилет дерут, это как попадет. Так зачем платить больше ))
8 червня, 2017
Зручні, не ріжуть, надовго вистачають, чоловіку подобаються, користується тільки їми.
3 травня, 2017
Дуже зручні, надовго вистачає однієї бритви (чоловіку для гоління на півроку), не ріжуть, навіть жінкам можна спробувати (для мене виявилися кращими, ніж жіночі рожеві станки Жилет)