• Бритви одноразові Simply Venus 2

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 205616 Закінчився
22,85 грн
Купити
  • 2 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Simply Venus 2 - одноразова бритва з 2 лезами допомагає зробити шкіру бездоганно гладкою. Два незалежно підвішених леза забезпечують чистіше гоління. Змащуюча смужка-індикатор забезпечує плавне ковзання і допомагає захистити шкіру під час гоління. Ручка зі вставками з еластомеру підвищує контроль рухів під час гоління. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 серпня, 2017
Хорошие станки, гладко бреют, хватает на несколько раз.
1 липня, 2017
очень удобная, хорошо бреет даже после нескольких использований
19 червня, 2017
Чудова якість і результат, зручне використання. Одноразовими я б їх не називала. Цілком придатні для використання багато разів доки не затупляться.
11 травня, 2017
Хорошие станки, качество устраивает.
15 квітня, 2017
Бритвы прекрасные, довольна качеством, удобно держать в руке, хорошая увляжняющая полоска, цена приятная.