• Картриджі для гоління Gillette Fusion Power

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 206085 Закінчився
245,00 грн
  • 2 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Упаковка картриджів для гоління Fusion Power від Gillette складається з 2 змінних насадок, що підходять, практично, для всіх станків для гоління Gillette серії «Fusion». Касети оснащені 5-ма точними сталевими лезами з нанесеним запатентованим покриттям PowerGlide, що забезпечує відмінну якість гоління. Леза розміщені досить щільно один до одного, щоб знизити надмірний тиск на шкіру, а також ризики можливого пошкодження шкірного покриву, або ймовірних подразнень разом з іншими неприємними відчуттями як під час, так і після завершення гоління. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 травня, 2017
Хорошие катриджи! Сколько себя помню, столько мой папа этой фирмы катриджами, станком и пользуется! Хватает на многие месяцы при пользовании даже через день.
13 березня, 2017
Катриджів вистачає на довго.
28 лютого, 2017
Хорошие качественные лезвия, гладко выбривают и без порезов. Сыну нравятся. Хватает надолго.