• Картриджі для гоління Gillette Mach 3

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 206379 Закінчився
122,00 грн
  • 2 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Касети для гоління Gillette Mach3 - це касети з трьома лезами, для чистого гоління з меншим роздратуванням шкіри. Три леза з покриттям, що зменшує тертя, дозволяють видаляти кожну волосинку ще чистіше з меншим роздратуванням шкіри. Вістря кожного леза має унікальне покриття DLC, що дозволяє бритві ковзати по обличчю комфортно і з меншими зусиллями. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 серпня, 2017
Gillette -есть Gillett !Пока одни из лучших!Немецкое качество -радует!Муж доволен...))
15 липня, 2017
Хорошие лезвия за доступную цену. Для негустой щетины самое то. Подгадываю всегда и беру по акции, тогда вообще цена супер получается.
15 липня, 2017
Отличные лезвия без излишеств. Хватает надолго.
11 липня, 2017
Хороші, якісні картриджі!!!
5 квітня, 2017
Постоянно покупаю. Всем рекомендую!