• Картриджі Gillette Fusion Power

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 206092 Закінчився
406,00 грн
  • 4 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Упаковка картриджів для гоління Fusion Power від Gillette складається з 4 змінних насадок, що підходять, практично, для всіх станків для гоління Gillette серії «Fusion». Касети оснащені 5-ма точними сталевими лезами з нанесеним запатентованим покриттям PowerGlide, що забезпечує відмінну якість гоління. Леза розміщені досить щільно один до одного, щоб знизити надмірний тиск на шкіру, а також ризики можливого пошкодження шкірного покриву, або ймовірних подразнень разом з іншими неприємними відчуттями як під час, так і після завершення гоління. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 вересня, 2017
Прекрасные картриджи. Аккуратно бреют. Хватает на 2-3 месяца. Жаль только, что очень дорогие.
24 липня, 2017
бреют на отлично, но цена сногшибательная
13 червня, 2017
Одного вистачає більше ніж на місяць) Подобається дуже...
26 травня, 2017
Постоянно покупаю мужу, хватает на долго и не бывает раздражения, хотя кожа у него очень нежная. По сравнению с разовыми станками экономия очень значительная да и качество на порядок выше.
26 травня, 2017
Отличные картриджи, хорошо броют и на долго хватает.