• Картриджі Gillette Mach 3 Turbo для гоління

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 903579 Закінчився
480,00 грн
  • 8 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Нові леза. Гостріші, ніж одноразова бритва. Голить без подразнення шкіри. Навіть 10-е гоління Mach3 комфортніше 1-го одноразовою бритвою. Леза Turbo легше зрізають щетину, не тягнуть і не смикають, даруючи вам неймовірний комфорт. У той же час гелева смужка Comfort допомагає зберегти довше вашу бритву Mach3 Turbo і м'яко ковзає по шкірі. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 вересня, 2017
Отличные лезвия. Cын пользуется и себе беру. Довольны качеством, вот бы еще ценой порадовали.
2 серпня, 2017
чоловік такими користується. ними задоволений, чудово голять, і надовго вистачає
26 липня, 2017
Дорогие и качественные. Пользуюсь давно, одного картриджа на долго хватает. Лезвия острые и обеспечивают гладкое бритье.
21 липня, 2017
Острые и при этом безопасные. Хорошо сбивают ненужные волоски. Муж доволен.
20 липня, 2017
Хороший качественный продукт, проверенный годами. Конечно за раз отдать такую сумму за картриджи иногда накладно, зато хватает их очень надолго.