• Картриджі Gillette Mach 3 Turbo

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 903558 Закінчився
276,00 грн
  • 4 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Нові леза. Гостріші, ніж одноразова бритва. Голить без подразнення шкіри. Навіть 10-е гоління Mach3 комфортніше 1-го одноразовою бритвою. Леза Turbo легше зрізають щетину, не тягнуть і не смикають, даруючи вам неймовірний комфорт. У той же час гелева смужка Comfort допомагає зберегти довше вашу бритву Mach3 Turbo і м'яко ковзає по шкірі. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 липня, 2017
Отличные лезвия. Качественно сбривают щетину, не требуют лишних движений, как правило после бритья раздражения кожи нет.
19 липня, 2017
Качественные картриджи. Покупаю картриджи только этой торговой марки. Стоят приемлемо, хватает очень надолго.