• Одноразові бритви Simply Venus 2

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 205756 Закінчився
38,90 грн
Купити
  • 4 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Simply Venus 2 - одноразова бритва з 2 лезами допомагає зробити шкіру бездоганно гладкою. Два незалежно підвішених леза забезпечують чистіше гоління. Змащуюча смужка-індикатор забезпечує плавне ковзання і допомагає захистити шкіру під час гоління. Ручка зі вставками з еластомеру підвищує контроль рухів під час гоління. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 серпня, 2017
Хороший продукт, довольна качеством и ценой, советую
11 серпня, 2017
Користуюсь цією бритвою уже багато років, мені вистачає однієї бритви приблизно на два місяці при чому використовую що через день, подразнення не викликає, можливо через те що два леза, а не три.
1 серпня, 2017
Станки не плохие, но надолго их не хватает, пару раз побрить то пойдут, потом тупятся
1 серпня, 2017
непогані станочки, одні з улюблених. Гострі, добре голять, з поставленою метою справляються)
28 липня, 2017
Станки довольно неплохие, удобные в использовании, заявленные функции выполняют,не вызывают раздражения, наличие полоски-индикатора дает дополнительное скольжение и облегчает качественное бритье.