• Станок для гоління Bic Metal 1-лезо

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 855097 Закінчився
27,00 грн
  • 5 шт
Metal - це універсальна бритва з одним лезом, яка чудово підійде для швидкого, ефективного та комфортного видалення найбільш жорсткої щетини. Після гоління зі станком від Bic шкіра стає ідеально гладкою та доглянутою. Склад: пластик, нержавіюча сталь. Країна виробник: Греція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 березня, 2017
Найкращі станки, незабиваються і чудово підходять для жорсткої щитини. Дуже сподобався чоловікові
2 березня, 2017
Найкращі станки, незабиваються і чудово підходять для жорсткої щитини. Батько і чоловік після тестування великої кількості станків і самих дорогих і не дуже, зупинилися на цих.
25 лютого, 2017
Поки що кращі з усіх одноразових,у чоловіка дуже жорстка щетина, справляються на ура, чоловік задоволений, тепер тільки такі купує.
21 лютого, 2017
Отличные станки за такую цену!
25 грудня, 2016
Просто находка для жесткой несколькодневной щетины. Комфортное бритье без порезов. Для меня отличное соотношение цена-качество,буду теперь покупать только эти станки.