• Станок для гоління Isana Men Griff Gratis 3 леза + 8 картриджів

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1065300 Закінчився
149,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 1 шт
Легке ковзання та бездоганне гоління досягається завдяки трьом лезам, які розташовані таким чином, що при використанні станка вони з точністю повторюють контури обличчя. Бритва має зручну ергономічну ручку. До комплекту входять 8 змінних картриждів. Застереження: тримати далі від дітей. Виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 липня, 2017
Гарний станок зі зручними якісними лезами. Вистачає надовго. Рекомендую.
28 червня, 2017
лезо не ріже, для чутливої шкіри підходить
26 квітня, 2017
купляла чоловіку, дуже задоволений
22 квітня, 2017
Хорошие острые лезвия. Нигде не указано,но сложилось впечатление, что картриджи одноразовые.
22 квітня, 2017
Хороший станок. Купила себе, несмотря на то, что это серия для мужчин. По работе нареканий нет. Из минусов - нет подставки под станок, очень неудобно без нее хранить станок.