• Змінні картриджі Gillette Mach 3

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 903572 Закінчився
390,00 грн
Купити
  • 8 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Касети для гоління Gillette Mach3 - це касети з трьома лезами, для чистого гоління з меншим роздратуванням шкіри. Три леза з покриттям, що зменшує тертя, дозволяють видаляти кожну волосинку ще чистіше з меншим роздратуванням шкіри. Вістря кожного леза має унікальне покриття DLC, що дозволяє бритві ковзати по обличчю комфортно і з меншими зусиллями. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 серпня, 2017
Чуточку похуже, чем турбо, но тоже очень хорошие
2 серпня, 2017
Якість без сумніву чудова, проте ціна дуже висока. Купуєм переважно тоді коли є знижки.
1 серпня, 2017
Отличные кассеты для станков, и муж долгое время ими пользовался, но цена стала реально очень высокой и потому перешли на более недорогие кассеты, которые покупаем в той же сети Ватсонс.
23 липня, 2017
качество кассет отличное, но иногда отпугивает ценник
17 липня, 2017
Немецкое качество, проверенное годами. Иногда бывало покупал другие, но всегда возвращаюсь к Жиллет.