• Змінні картриджі Gillette SENSOR Excel

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 206442 Закінчився
215,00 грн
  • 5 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Змінні картриджі Gillette SENSOR - це два поліпшених, більш тонких і гострих леза, які голять дбайливо, швидко і ефективно, даруючи шкірі ідеальну гладкість. Змінні касети оснащені зволожуючою смужкою, яка пом'якшує шкіру і насичує її вологою під час гоління. Унікальний мікрогребінь укладає волоски в одному напрямку, завдяки чому бритва ковзає по шкірі легко і плавно, навіть рухаючись проти росту волосся. Зі змінними касетами Sensor Excel ви більше ніколи не згадаєте про порізи або подразнення шкіри під час гоління. Довговічність лез приведе вас в захват. Ви можете користуватися ними щодня впродовж довгих місяців - вони все одно залишаться ідеально гострими, як і при першому використанні. В упаковці 5 шт. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 вересня, 2017
Купила случайно не те что надо, а теперь нигде не могу под них станок найти. Надеюсь что Watsons учтет это и будет продавать станки тоже.
22 серпня, 2017
У використанні дуже зручні, одного надовго вистачає, не затуплюються швидко, тож вони досить економні, мені справді подобаються.
8 серпня, 2017
хороший товар за свої гроші.рекомендую
30 червня, 2017
Одного картриджа вистачає на місяць. Хороші.
15 червня, 2017
Хорошие, острые, долго служат, экономнее чем одноразовые, рекомендую, а ещё сколько покупали ухудшения в качестве не заметили, значит оригинальные