• Маска для регенерації шкіри обличчя Beauty Formulas З екстрактом равлика

Код товару 1049326 Закінчився
39,95 грн
Бути в курсі, коли надійде
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
29,96 грн     39,95 грн
Місткість
  • 25 г
Маска з екстрактом равлика це інноваційна двоетапна програма живлення та регенерації шкіри обличчя. Максимальне зволоження і розгладження. 
Перший етап - регенеруюча сироватка з аденозином та колагеном. Нанесіть сироватку на очищену шкіру обличчя, уникаючи зону навколо очей, обережно масажуйте, поки засіб не вбереться повністю.
Другий етап - маска з екстрактом равлика. Накладіть маску на обличчя, почекайте 15-20 хвилин, обережно зніміть, починаючи від країв. Якщо це необхідно, витріть залишки маски рушником. Застереження: тільки для одноразового використання. Уникати безпосереднього контакту з очима. Тримати далі від дітей! Тільки для зовнішнього застосування. Не використовувати, якщо ваша шкіра пошкоджена або подразнена. Зберігання: тримати в сухому приміщенні при темп. від 0°С до 25°С. Склад. Регенеруюча сироватка: вода, бутилен гліколь, гліцерин, спирт денат (12%ксантанова камідь,  екстракт аніса, феніл триметикон, натрій поліакрилат, запашка, ПЕГ-60 гідрогенована касторова олія, феноксіетанол, карбомер, триетаноламін, дисодіум ЕДТА, метилпарабен, пропілпарабен, 1,2-гександіол, пропандіол, каприліл гліколь, спирт денат (0,05%).

Щоб залишити вiдгук, треба увійти чи зареєструватись

рейтинг та вiдгуки