• Стрічки Beauty Formulas для очищення шкіри обличчя

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 610580 Закінчився
49,95 грн
  • 6 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Особлива форма стрічок Beauty Formulas дозволяє видаляти бруд з розширених пор на підборідді та лобі. Завдяки липкому внутрішньому шару змертвіла шкіра, бруд з пор та шкіряна олія, які є причиною запалень, видаляються з обличчя. Незабаром Ви помітите те, що пори стали меншими. Гіпоалергенні. Застосування: ретельно вмийте обличчя, щоб на ньому не було залишків крему, лосьйону та макіяжу. Добре зволожте ті зони, які Ви хочете очистити, - стрічка не діятиме належним чином на сухій шкірі. Сухими руками зніміть стрічку та добре притисніть її до шкіри. Залиште на 10-15 хвилин до повного висихання. Стрічка має стати твердою на дотик. Обережно зніміть, починаючи з країв. Якщо стрічка занадто сильно пристала до шкіри і при знятті виникає біль, намочіть її водою, після чого знімайте. Рекомендується використовувати 1-2 рази на тиждень. Застереження: не використовувати, якщо Ваша шкіра подразнена, пошкоджена, або на ній є опіки. Тримати далі від дітей! Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Склад: кополімер, полівініловий спирт, вода, бутилен гліколь, диоксид титану, бентоніт, олія з квітів іланг-ілангу, сквалан, метилпарабен, екстракт гамомелії вірджинської. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 вересня, 2017
Непогано очищає. Позбавляє від чорних крапок.
13 серпня, 2017
В принципе лоб и подбородок очищают неплохо, но могло быть и лучше
1 липня, 2017
имеют очень удобную форму для тщательного очищения лба и подбородка
18 квітня, 2017
Особлива форма стрічок Beauty Formulas дозволяє видаляти бруд з розширених пор на підборідді та лобі.
24 березня, 2017
хорошо очищают поры!