• Стрічки для глибокого очищення шкіри носу Beauty Formulas

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 127769 Закінчився
49,95 грн
  • 6 шт
Спеціально розроблена форма стрічок дозволяє видаляти бруд з розширених пор на шкірі носу. Завдяки липкому внутрішньому шару змертвілі клітини, бруд з пор та шкіряна олія, які є причиною запалень, видаляються із шкіри носу. Незабаром  Ви помітите те, що пори стали меншими. Гіпоалергенні. Застосування: ретельно вмийте обличчя, щоб на ньому не було залишків крему, лосьйону та макіяжу. Добре зволожте зону, яку Ви хочете очистити, - стрічка не діятиме належним чином на сухій шкірі. Сухими руками зніміть стрічку та добре притисніть її до шкіри. Залиште на 10-15 хвилин до повного висихання. Стрічка має стати твердою на дотик. Обережно зніміть, починаючи з країв. Якщо стрічка занадто сильно пристала до шкіри і при знятті виникає біль, намочіть її водою, після чого знімайте. Рекомендується використовувати 1-2 рази на тиждень. Застереження: не використовувати, якщо Ваша шкіра подразнена, пошкоджена, або на ній є опіки. Тримати далі від дітей! Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Склад: кополімер, ПВП, вода, бутилен гліколь, диоксид титану, бентоніт, олія іланг-ілангу, сквалан, метилпарабен, екстракт гамамелісу. Виробник: Великобританія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 вересня, 2017
Пользуюсь раз в неделю. Результат виден. Эффективное и быстрое очищение.
19 серпня, 2017
Використовую їх іноді. Дуже ефективні.
15 серпня, 2017
Жесткие, то очистят глубокие и забирые плры хорошо! Если особых загрязнений нет, то и эффект будет слабым. Вообще, хорошая штука!
11 серпня, 2017
Угольные мне больше понравились, те лучше очищают
29 червня, 2017
действительно очищает поры от загрязнений, но угольные полоски все же лучше