• Біо-крем для обличчя Черный жемчуг Пружність та еластичність 46+

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 729699 Закінчився
44,40 грн
  • 50 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Крем для обличчя «Черный Жемчуг BIO-програма 46+» призначений для догляду за шкірою щоранку і щовечора. Це інноваційний засіб комплексної дії, що вирізняється універсальністю. Він призначений вирішувати одразу декілька найбільш значних проблем шкіри: розгладжує зморшки різних типів (як ледь помітні, так і досить глибокі, а також дрібні мімічні), помітно підтягує контури обличчя і шиї, роблячи контур значно виразнішим. Результат — помітне з першого погляду зменшення кількості та глибини зморщок, м’яка та еластична шкіра, обличчя, що сяє свіжістю та здоров’ям.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 жовтня, 2017
Крем только смягчает кожу, большего от него ждать не стоит.
19 жовтня, 2017
Хороший крем
19 жовтня, 2017
Непоганий крем за невисоку ціну
16 жовтня, 2017
Хороший крем, подарувала мамі, їй сподобався.
16 жовтня, 2017
непоганий крем за бюджетною ціною