• Денний крем Черный жемчуг Самоомолодження 56+

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 603755 Закінчився
59,90 грн
  • 45 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Денний крем для обличчя «Черный Жемчуг 56+» призначений для ефективної боротьби з віковими змінами. Крем максимально повно враховує потреби шкіри після 56 років. Це унікальний продукт: перший антивіковий денний крем, чия основна мета — створення оптимальних умов для того, щоб шкіра отримала можливість самостійно виробляти речовини, які сприяють омолодженню. Завдяки особливій, спеціально розробленій текстурі крем легко, м’яко та рівномірно наноситься на шкіру, а потім проникає всередину, наповнюючи її вологою та живильними речовинами. Шкіра стає щільною, надзвичайно пружною та еластичною, зберігаючи молодий вигляд, контури обличчя підтягуються, роблячи контур особливо виразним, навіть глибокі вікові зморшки помітно розгладжуються.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 червня, 2017
ідеальний подарунок мамі на день народження
2 березня, 2017
Покупала крем "Черный жемчуг Самоомолодження 56+" 3 месяца назад через интернет магазин "Ватсонс". Очень довольна покупкой и обслуживанием.