• Крем денний Nivea зволожуючий з матуючим ефектом

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 270016 Закінчився
84,95 грн
  • 50 мл
Стать:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Крем денний зволожувальний з матуючим ефектом потурбується про комбіновану та жирну шкіру. Він ефективно забезпечує збалансоване зволоження, усунення жирного блиску з поверхні шкіри та надає їй матового відтінку. Відсутність компонентів на основі олії зволожує шкіру, не закупорюючи пори. УФ-фільтр захищає шкіру від зовнішніх подразників та сонця, борючись із передчасним старінням. Застосування: легкими круговими масажними рухами нанесіть крем на очищену шкіру. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 серпня, 2017
Неплохой крем по приемлемой цене.
23 серпня, 2017
Крем хорошо впитывается, приятная легкая текстура, кожу увлажняет.
19 серпня, 2017
Неплохой крем, иногда покупаю его на лето, советую
12 серпня, 2017
Не сказала бы, что особо матирует. Позитивный эффект есть, но не тот, что ожидается.
12 серпня, 2017
Впитывается хорошо, увлажняет кожу, матирует на 2-3 часа. Сразу после нанесения освежает. Не посоветую тем, кто хочет от него добиться матирующего эффекта на целый день.