• Крем для обличчя Черный жемчуг Експерт Омолодження 56+

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 723343 Закінчився
90,00 грн
  • 50 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Крем-експерт для обличчя «Черный Жемчуг 56+» містить комплекс адаптивного омолодження клітин. Крем трансформується відповідно до будь-яких потреб зрілої шкіри, попереджуючи або нейтралізуючи вікові зміни, що вже проявилися. Крем-експерт «Черный Жемчуг 56+» — перший крем, призначений для щоденного догляду за зрілою шкірою, який містить комплекс адаптивного омолодження клітин, що враховує саме потреби шкіри після 56 років і спрямований на боротьбу з вже наявними віковими змінами. Інноваційна формула крему-експерта однаково ефективна для застосування в ранковому чи вечірньому ритуалі догляду за шкірою. Результат — щільна, пружна шкіра, підтягнутій контури обличчя, значне зменшення як кількості, так і глибини зморщок.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 вересня, 2017
Крем чудовий, радуэ результат.
14 вересня, 2017
Я очень люблю эту марку, поэтому также купила и этот крем. Мне нравится очень!
19 серпня, 2017
Неплохой крем, иногда покупаю его на лето, советую
13 липня, 2017
Хороший крем, гарно зволожує, пом'якшує шкіру, насичує її життєвою силою ,покращує її тонус,та мікроциркуляцію. Розгладжує, вирівнює тон і надає шкірі здорового і сяючого вигляду.
4 липня, 2017
Очень хорошо борется с основными признаками старения и питает сухую кожу. Уменьшает глубину морщин, возвращает природное сияние кожи!