• Крем нічний Pharma Hyaluron Догляд

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1053085 Закінчився
308,75 грн
Купити
  • 50 мл
У продажі виключно в аптеках. Ефективно відновлює шкіру під час нічної фази активної регенерації, зменшує зморшки та інтенсивно зволожує шкіру.  Містить подвійний Гіалурон-комплекс:  фармацевтичний гіалурон + активний Гіалурон концентрат, який стимулює ендогенне виробництво гіалуронової кислоти та активує природні фактори зволоження зсередини. Інтенсивний догляд для нормальної та сухої шкіри. Крем має легку текстуру, що швидко вбирається, має приємний свіжий аромат. Завдяки спеціальній упаковці продукт якісно захищений від забруднення. Активні компоненти: фармацевтичний гіалурон, концентрат активного гіалурону, олігофурцелларан (витяжка з червоних водоростей). Не містить консерванти. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 березня, 2017
По сравнению с дневным, ночной крем имеет немного более плотную консистенцию. Это обусловлено количеством липидов (их в два раза больше, чем в дневном креме). Он легко наносится и хорошо впитывается.