• Нічний крем Черный жемчуг Проти зморшок 36+ років

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 603699 Закінчився
64,00 грн
  • 45 мл
Стать:
Формат продукту:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Нічний крем для обличчя «Черный Жемчуг 36+» створений для ефективної боротьби з віковими змінами. Крем розроблений з урахуванням специфічних потреб шкіри, які з’являються після 36 років. Це унікальний засіб: перший антивіковий нічний крем, чия основна мета — створення оптимальних умов для того, щоб шкіра отримала можливість виробляти речовини, які сприяють омолодженню. Завдяки особливій, спеціально розробленій текстурі крем легко, м’яко та рівномірно наноситься на шкіру, а потім проникає всередину, прискорюючи природну регенерацію шкіри та зміцнюючи контури обличчя. Внаслідок цього шкіра стає чарівно гладенькою та шовковистою, контури обличчя помітно підтягуються, роблячи контур більш виразним, зморшки розгладжуються.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 липня, 2017
Хороший крем, приятный запах и текстура, увлажняет
9 липня, 2017
Недорогой, приятная текстура, быстро впитывается, ощущение мягкости и легкости на лице
6 червня, 2017
Хороший, бюджетний крем, мені сподобався
29 травня, 2017
ефективно бореться зі зморшками
30 квітня, 2017
Прекрасный крем! Имеет хорошую текстуру. В этом креме хорошее сочетание цены и качества.