• Нічний крем Черный жемчуг Проти зморшок 46+

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 603734 Закінчився
49,95 грн
  • 45 мл
Стать:
Формат продукту:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Нічний крем для обличчя «Черный Жемчуг 46+» допомагає нейтралізувати вікові зміни. Крем розроблений з урахуванням специфічних потреб шкіри, які з’являються після 46 років. Це унікальний продукт: перший антивіковий нічний крем, чия основна мета — створення оптимальних умов для того, щоб шкіра отримала можливість самостійно виробляти речовини, які сприяють омолодженню. Як відомо, шкіра найбільш активно відновлює свої функції саме вночі, і крем багаторазово посилює ефективність цих природних процесів. Завдяки особливій, спеціально розробленій текстурі крем легко, м’яко та рівномірно наноситься на поверхню шкіри, а потім проникає всередину, надійно наповнюючи її вологою та вирівнюючи тон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 жовтня, 2017
Подарила маме, она осталась довольна. Вообще очень уважаю ТМ Чёрный жемчуг, качественная продукция по разумной цене.
22 вересня, 2017
Конечно сильные морщины не уберёт, но заметно разгладит
8 серпня, 2017
Хороший крем за гарну ціну
31 травня, 2017
чудовий крем. зморшки не розгладжує. однак добре зволожує шкіру
29 травня, 2017
гарний засіб проти старіння