• Нічний крем Черный жемчуг Самоомолодження 56+

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 603762 Закінчився
59,90 грн
  • 45 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Нічний крем для обличчя «Черный Жемчуг 56+» призначений для основного щоденного догляду за шкірою. Крем створений спеціально для жінок віком від 56 років і враховує специфічні особливості шкіри, які з’являються в цьому віці. Дія нічного крему спрямована перш за все на те, щоб максимально стимулювати самовироблення в шкірі омолоджуючих речовин. Після нанесення крему шкіра майже миттєво змінюється: стає набагато пружнішою, щільною та еластичною, зберігаючи молодий вигляд, овал обличчя знову набуває чіткості та виразності, навіть глибокі вікові зморшки помітно розгладжуються.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 червня, 2017
Хороший крем, не вызывает раздражения и аллергии, не ждите ВАК результатов, но как увлажняющий крем (особенно в зимний период) очень даже хорошо.
17 квітня, 2017
Мамі дуже сподобався подарунок, вона обожнює креми ЧЖ
24 лютого, 2017
Кожа лица после использования крема выглядит свежей и подтянутой. Исчезло чувство сухости и стянутости. Мне кажется, что даже тургор кожи заметно улучшился.